Yhteystiedot

Rakennusvalvontaan liittyvissä asioissa voi ottaa sähköpostitse yhteyttä osoitteeseen rakennusvalvonta@mustasaari.fi.

Postitusosoite:
Keskustie 4
65610 Mustasaari

 

Michael Ek
Johtava rakennustarkastaja
michael.ek@mustasaari.fi
050 569 7386

Sofia Bagge
Rakennustarkastaja
sofia.bagge@mustasaari.fi
044 424 0346

Alexander Finne
Rakennustarkastaja
alexander.finne@mustasaari.fi
044 424 9159

Peter Ehrström
Rakennustarkastaja
peter.ehrstrom@mustasaari.fi
050 69 623

Carola Backman
Rakennussihteeri
carola.backman@mustasaari.fi
044 424 9172
virkavapaalla 20.2.–19.9.2023

Lena Snellman
Rakennussihteeri
lena.snellman@mustasaari.fi
044 424 9173

Annika Sundholm
Toimistosihteeri
annika.sundholm@mustasaari.fi
044 424 9172

Nina Åkerman
Kiinteistöverohanke
nina.akerman@mustasaari.fi
044 424 9185

Mittauspalvelut

Mittauspalvelut, kuten talojen tai tonttien paalutukset asemakaava-alueilla ja asemapiirroskartat.

Gustav Forss
Mittausteknikko
Kaavoitus
mittauspalvelut, kuten talojen ja tonttien paalutukset asemakaava-aluiella, asemakaavakartat, asemapiirroskartat
gustav.forss@mustasaari.fi
050 344 7902

Niklas Finne
Kartoittaja
Kaavoitus
mittauspalvelut, kuten talojen ja tonttien paalutukset asemakaava-aluiella, asemakaavakartat, asemapiirroskartat
niklas.finne@mustasaari.fi
044 727 7901