Yhteystiedot

Sähköposti: ymparistoyksikko(at)mustasaari.fi
Vaihde (Mustasaari): 06 327 7111

Ympäristö- ja ympäristöterveydenhuollon päällikkö
 
Tommy Stenlund, 044 727 1284, tommy.stenlund(at)mustasaari.fi
Ympäristönsuojelupäällikkö 
Anna-Maria Mattfolk, 050 336 5013, anna-maria.mattfolk(at)mustasaari.fi


Mustasaaren osasto, Keskustie 4, 65610 Mustasaari

Ympäristö- ja terveystarkastajat 
Bernice Solstrand, Elintarvikkeet, 050 696 28, bernice.solstrand(at)mustasaari.fi
Camilla Österberg-Mattila (ma-to), Ympäristönsuojelu, 050 403 4053, camilla.osterberg-mattila(at)mustasaari.fi
Marica Stolpe (ti-pe), Ympäristönsuojelu, 044 727 7995, marica.stolpe(at)mustasaari.fi
Jenni Siirilä, Ympäristönsuojelu, 044 424 9290, jenni.siirila(at)mustasaari.fi
Annika Öst, Terveydensuojelu, 044 727 7314, annika.ost(at)mustasaari.fi
Suvi Jaakkola, Elintarvikkeet, 040 579 8532, suvi.jaakkola(at)mustasaari.fi


Vöyrin osasto, Vöryrintie 18, 66600 Vöyri                                                                                                       

Ympäristö- ja terveystarkastaja 
Mari Rantala, Elintarvikkeet ja terveydensuojelu, 050 592 4903, mari.rantala(at)mustasaari.fi


Maalahden osasto, Malminkatu 5, 66100 Maalahti                                                       

Ympäristö- ja terveystarkastaja 
Marcella Pellas, Elintarvikkeen ja terveydensuojelu, 050 336 9860, marcella.pellas(at)mustasaari.fi


Närpiön osasto, Kirkkotie 2, 64200 Närpiö                              

Ympäristö- ja ympäristöterveydenhuollon päällikkö
Tommy Stenlund, 044 727 1284, tommy.stenlund(at)mustasaari.fi

Ympäristönsuojelupäällikkö 
Anna-Maria Mattfolk, 050 336 5013, anna-maria.mattfolk(at)mustasaari.fi

Ympäristö- ja terveystarkastajat 
Maria Nylund, Terveydensuojelu, 050 549 6046, maria.nylund(at)mustasaari.fi
Danielle Lindén, Elintarvikkeet, 040 579 8521, danielle.linden(at)mustasaari.fi
Kerstin Häggqvist, Ympäristönsuojleu (Korsnäs), 044 424 9154, kerstin.haggqvist(at)mustasaari.fi
Linda Nordmyr (ti-pe), Ympäristönsuojelu, 044 727 1263, linda.nordmyr(at)mustasaari.fi


Kristiinankaupungin osasto, Koulukatu 11 A, 64100 Kristiinankaupunki                                           

Ympäristö- ja terveystarkastajat                              
Kevin Lundenius, Terveydensuojelu, 050 409 9354, kevin.lundenius(at)mustasaari.fi
Suvi Jaakkola (ke-pe), Elintarvikkeet, 040 579 8532, suvi.jaakkola(at)mustasaari.fi
Sonja Grönholm, Ympäristönsuojelu, 040 052 2102, sonja.gronholm(at)mustasaari.fi
Jens Hannus, Ympäristönsuojelu, tuulivoima, 044 727 1202, jens.hannus(at)mustasaari.fi