Yhteystiedot

Sähköposti: ymparistoyksikko(at)mustasaari.fi
Vaihde (Mustasaari): 06 327 7111

Ympäristö- ja ympäristöterveydenhuollon päällikkö
 
Tommy Stenlund, 044 727 1284, tommy.stenlund(at)mustasaari.fi
Ympäristönsuojelupäällikkö 
Anna-Maria Mattfolk, 050 336 5013, anna-maria.mattfolk(at)mustasaari.fi


Mustasaaren osasto, Keskustie 4, 65610 Mustasaari

Ympäristö- ja terveystarkastajat 
Sabina Nabb, Elintarvikkeet, 050 696 28, sabina.nabb(at)mustasaari.fi
Jennifer Jungerstam, Ympäristönsuojelu, 050 403 4053, jennifer.jungerstam(at)mustasaari.fi
Camilla Österberg-Mattila (ma-to), Ympäristönsuojelu, 044 424 0345, camilla.osterberg-mattila(at)mustasaari.fi
Marica Stolpe (virkavapaalla), Ympäristönsuojelu, 044 727 7995, marica.stolpe(at)mustasaari.fi
Annika Öst, Terveydensuojelu, 044 727 7314, annika.ost(at)mustasaari.fi


Vöyrin osasto, Vöryrintie 18, 66600 Vöyri                                                                                                       

Ympäristö- ja terveystarkastaja 
Mari Rantala, Elintarvikkeet ja terveydensuojelu, 050 592 4903, mari.rantala(at)mustasaari.fi


Maalahden osasto, Malminkatu 5, 66100 Maalahti                                                       

Ympäristö- ja terveystarkastaja 
Marcella Pellas, Elintarvikkeen ja terveydensuojelu, 050 336 9860, marcella.pellas(at)mustasaari.fi


Närpiön osasto, Kirkkotie 2, 64200 Närpiö                              

Ympäristö- ja ympäristöterveydenhuollon päällikkö
Tommy Stenlund, 044 727 1284, tommy.stenlund(at)mustasaari.fi

Ympäristönsuojelupäällikkö 
Anna-Maria Mattfolk, 050 336 5013, anna-maria.mattfolk(at)mustasaari.fi

Ympäristö- ja terveystarkastajat 
Maria Nylund, Terveydensuojelu, 050 549 6046, maria.nylund(at)mustasaari.fi
Danielle Lindén, Elintarvikkeet, 040 579 8521, danielle.linden(at)mustasaari.fi
Linda Nordmyr, Ympäristönsuojelu, 044 727 1263, linda.nordmyr(at)mustasaari.fi


Kristiinankaupungin osasto, Koulukatu 11 A, 64100 Kristiinankaupunki                                           

Ympäristö- ja terveystarkastajat                              
Jennie Klockars, Terveydensuojelu, 050 409 9354, jennie.klockars(at)mustasaari.fi
Suvi Jaakkola, Elintarvikkeet, 040 579 8532, suvi.jaakkola(at)mustasaari.fi
Sonja Grönholm, Ympäristönsuojelu, 040 052 2102, sonja.gronholm(at)mustasaari.fi
Jens Hannus, Ympäristönsuojelu, tuulivoima, 044 727 1202, jens.hannus(at)mustasaari.fi